Platba

Platobná karta

Akceptujeme tieto druhy platobných kariet: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club. Po výbere spôsobu platby kreditnou kartou v nákupnom košíku budete presmerovaný na stránku zabezpečenej platobnej brány Tatra banka a.s. My ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme systém stabilného a bezpečného internetového nakupovania.

Platba sa uskutoční okamžite a my Vám môžeme odoslať tovar na zvolenú adresu. Táto služba je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

 

Bankový prevod

– cez internet banking okamžite po zadaní objednávky

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku internet bankingu vašej banky, kde môžete pohodlne zrealizovať platbu. Táto služba je prevádzkovaná prostredníctvom spoločnosti Pay Solutions a.s.

 

Bankový prevod

– príkaz na úhradu

Po potvrdení objednávky s touto možnosťou úhrady vám budú platobné inštrukcie zaslané na váš email. Vaša objednávka bude zrealizovaná až po pripísaní peňazí na náš účet. Pri prevodoch medzi bankami môže prevod trvať niekoľko pracovných dní. Táto služba je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

 

Dobierka

Objednávka bude doručená na vami zadanú adresu a vy za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Kuriérovi môžete zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou (prosíme nahlásiť vopred). Táto služba je spoplatnená a cena dobierky je 0,90 EUR s DPH. Cena za túto službu bude prirátaná k celkovej sume faktúry.


MOLEKULÁRNA KUCHYŇA

Molekularka.sk je ako vyšitá pre nadšencov molekulárnej gastronómie a tých, ktorí radi
experimentujú. Ponorte sa spolu so šéfkuchárom Vojtom Artzom do tajov experimentálnej
kuchyne. Objavte možnosť zmeny farby, tvaru, štruktúry a chuti surovín pomocou nových technológií.

Molekularka.sk sa špecializuje na predaj textúr a dochucovadiel molekulárnej kuchyne so zárukou tej
najlepšej kvality. Prináša sortiment starostlivo zostavený v úzkej spolupráci s odborníkmi.