O nás

Molekularka.sk je ako vyšitá pre nadšencov molekulárnej gastronómie a tých, ktorí radi experimentujú. Čo presne je molekulárna kuchyňa? „Veľmi jednoducho by sa dalo povedať, že je to veda v kuchyni“, odpovedá šéfkuchár Vojto Artz. Ide o experimentálnu disciplínu, ktorá sa len snaží pochopiť chemické reakcie a fyzikálne javy, ku ktorým dochádza počas varenia. Pomocou nových technológií mení vzhľad a štruktúru jedál na rozličné geometrické tvary s priesvitnou farbou, rôsolovitou alebo pružnou štruktúrou a novou chuťou. Molekuly surovín strácajú svoje biologické vlastnosti i rozpustnosť. Z dokonale usporiadaného stavu prejdú do úplne odlišných a náhodných tvarov. Ponorte sa s nami do tajov molekulárnej kuchyne!

Momentálne ponúkame viac ako 200 druhov rôzneho sortimentu so zárukou tej najlepšej kvality. Plánujeme našu ponuku pravidelne rozširovať a v blízkej dobe dosiahnuť 1000 produktov v našom sortimente. Všetok ponúkaný tovar máme skladom, preto vám ho vieme expresne doručiť.

Podľa našej filozofie je pre nás na prvom mieste spokojnosť nášho zákazníka, či už s ponúkaným sortimentom, cenou, ale aj kvalitným a flexibilným zákazníckym servisom a prístupom. Veríme, že u nás nájdete to, čo hľadáte, nakúpite a my sa postaráme o to, aby ste sa k nám opäť radi vrátili.

Primárnym cieľom našej spoločnosti je naplniť všetky očakávania zákazníkov a dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť a zážitok z každého nákupu. Každý zákazník je pre nás jedinečný!


MOLEKULÁRNA KUCHYŇA

Molekularka.sk je ako vyšitá pre nadšencov molekulárnej gastronómie a tých, ktorí radi
experimentujú. Ponorte sa spolu so šéfkuchárom Vojtom Artzom do tajov experimentálnej
kuchyne. Objavte možnosť zmeny farby, tvaru, štruktúry a chuti surovín pomocou nových technológií.

Molekularka.sk sa špecializuje na predaj textúr a dochucovadiel molekulárnej kuchyne so zárukou tej
najlepšej kvality. Prináša sortiment starostlivo zostavený v úzkej spolupráci s odborníkmi.